Fizioterapija pieaugušajiem.

 Mēs palīdzēsim Jums atbrīvoties no sāpem un darīt lietas, ko mīlat. 

Saslimšana vai trauma mēdz pārsteigt visnepiemērotākajā brīdī, tā nes līdzi apjukumu, bailes par rītdienu un bezpalīdzības sajūtu.

Mēs zinām, cik daudz nemiera var radīt sajūta, kad nevar īsti izprast sāpju vai diskomforta iemeslu. Un tāpat kā visi, mēs iedomājamies visdažādākos sliktākos scenārijus. 

Kopš 2017. gada strādājam ar pacientiem palīdzot tiem rast atbildes uz jautājumiem: kāpēc sāp, kas sāp un ko darīt?

 Fizioterapija, līdzīgi, kā citas medicīnas metodes iet līdzi laikam. Šobrīd ar fizioterapiju nesaprot vairs tikai ārstniecisko vingrošanu, bet gan ļoti plašu spektu ar dažādām tehnikām, manipulācijām u.tml., kas var tikt pielietotas ārstēšanā un fizioterapijas pasākumu plānā.

 Uzsākot fizioterapiju mēs Jums piedāvājam skaidru plānu kā no sāpēm, stīvuma, nemitīgas pretsāpju tablešu lietošanas un diskomforta nonākt līdz priekam ikdienā, spējai izravēt savu puķu dobi, uzspēlēt ar bērniem pagalmā bumbu, braukt makšķerēt ar laivu vai atgriezties pie iemīļota sporta veida.

Tāpēc, dodoties uz pirmo vizīti, noteikti tai vajadzētu sagatavoties, atrodot un paņemot līdzi izmeklējumus, analīzes u.tml., kas varētu būt saistīti ar diagnozi, vai arī ar papildus saslimšanām.

Ir vērts arī apdomāt interesējošos jautājumus, ko vēlaties noskaidrot. Vēlams tos arī piefiksēt, lai atrodoties fizioterapeita kabinetā tie neaizmirstos.

***

Mēs ticam un esam pārliecinājušies, ka pacienti, kas labāk izprot savu diagnozi un fizioterapijas gaitu, sasniedz labākus rezultātus un atveseļojas ātrāk.

 Satraukumu nomaina miers!


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.