Fizioterapija pēc grūtniecības

Pēdējos gados par to runā aizvien vairāk, taču būsiet pārsteigti, ka apmēram katra 2. sieviete (māmiņa), ko satiekat saskaras ar dažām komplikācijām pēc dzemdībām. 

Joprojām lielākais vairums sieviešu kautrējas par to runāt un daudzas nemaz nevēršas ar to nedz pie ģimenes ārsta, nedz pie ginekologa.

Gadījumi,kad var palīdzēt fizioterapija

Diastāze, tā ir sprauga starp vēdera taisno muskuļu savienojuma vietu - balto līniju, kas ir vismaz 2,5 cm plata.
Diastāzes pavadošās komplikācijas var būt sāpes muguras vidusdaļā un lejasdaļā, urīna nesaturēšana, kuņģa – zarnu trakta darbības traucējumi, vēdera pūšanās un sāpes dzimumakta laikā.

Urīna nesaturēšana  - kompleksa problēma, ko risina vesela komanda ar speciālistiem (urologs, ginekologs, fizioterapeits u.c.). Taču risinājums tai ir un nekad nav par vēlu meklēt palīdzību. 

Pēcdzemdību depresija - fizioterapeits šeit nebūs vienīgais speciālists pie kura būtu jāvēršas, taču fizioterapija var palīdzēt (kustības ražo endorfīnus - laimes hormonus). Tas nav mīts, tā ir zinātniski pierādīta mūsu organisma ķīmiska reakcija un fiziskām aktivitātēm.

Vēlme atgūt iepriekšejās ķermeņa aprises - mēs neesam fitnesa treneri, bet uzskatām, ka šis ceļš sievietei pēc dzemdībām būtu jāuzsāk ar fizioterapeita apmeklējumu un treniņiem būtu jāsākas fizioterapeita kabinetā, kur varam pārliecināties , ka ķermenis ir gatavs nopietnākai slodzei.


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.